Hizmetlerimiz

Bitlis’te en iyi taşımacılığın garantisi veren STAR Asansörlü Taşımacılık ekibi olarak, Geniş ve donanımlı araç filomuzla tam zamanında ve kusursuz nakliye hizmeti veriyoruz. 25 kata kadar ulaşabilen asansörlü taşımacılık hizmeti ile Bitlis şehir içi ve şehirler arası nakliyat işlerinizde hem kaliteli hem de ekonomik çözümler sunmaktayız. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler.
Bitlis Asansörlü Taşımacılık
Asansörlü Taşımacılık
Asansörlü taşıma araçlarımızla artık yükünüzü daha güvenli ve daha hızlı şekilde gideceği yere ulaştırıyoruz.
Devamı

Bitlis Evden Eve Nakliye
Evden Eve Nakliye
Bitlis evden eve nakliye firması ihtiyaçlarınız için hem ekonomik hem de kaliteli hizmetimiz ile çözüm ortağınız oluyoruz.
Devamı

Paketleme ve Ambalaj
Pakletme ve Ambalaj
En kaliteli malzemeler ile eşyalarınızı aldığımız şekilde, tekrar montajını yaparak kullanıma hazır halde, teslim ediyoruz.
Devamı

Parça Eşya Taşımacılığı
Parça Yük Taşıma
İster şehir içi isterseniz şehirler arası eşyalarınızı parçalar halinde de taşımaktayız. Parça eşya taşımacılığı için her kapasitede araçlarımız mevcuttur.
Devamı

Bitlis'te Ofis ve İş Yeri Taşımacılığı
Ofis ve İş Yeri Nakliyesi
Bitlis’te Ofis, İş Yeri, Mağaza gibi çalışma alanları için özel taşıma ekibimiz ve araçlarımızla en iyi hizmeti biz veriyoruz.
Devamı

Bitlis Şehirler Arası Taşımacılık
Şehirler Arası Taşıma
Bitlis evden eve nakliye ile birlikte tüm ilçelerimize ve diğer illerimize de zamanında ve garantili olarak taşıma hizmeti sunabilmekteyiz.
Devamı

bitlisevdeneve.com - '18 | Tüm görseller ve içerikler Bitlis evden eve nakliyat firmasına aittir. Bitlis'in en büyük taşımacılık firması olarak şehir içi ve şehirler arası taşımacılık hizmeti sunmaktayız.

5 Minare Mah. Ahmet Eren Bulv. (Kredi Yurtlar Kurumu karşısı) Öğretmenle Evi Altı Merkez/BİTLİS
Bitlis evden eve nakliyat