Hakkımızda

1997 yılından günümüze kadar Mersin’de Star Evden Eve Taşımacılık adıyla hizmet veren şirketimiz, sizlere taşımacılık alanında daha kaliteli ve kesintisiz hizmet sunabilmek için Bitlis’te 2. şubesi ile hizmete açılmıştır. Başta evden eve nakliyat olmak üzere sektörün her alanında müşterilerine aralıksız olarak destek vermiş, gerek şehir içi gerekse şehirler arası nakliye iş ve işlemlerinde ekonomik fiyat ve kaliteli hizmet anlayışı ile yanınızda olmaya devam ediyoruz.

Firmamız, Türkiye’de bir kaç firmada bulunan 25 kata kadar ulaşabilen asansörlü taşımacılık sistemi ile bir kaç saat içerisinde hangi katta olursanız olun eşyalarınızı garantili bir şekilde taşıyarak sizlere teslim etmektedir. Taşımacılık alanında ihtiyaçların hasıl olduğu Doğu illerimizde de aynı kalitede, sorunsuz, garantili ve asansörlü olarak hizmet verebilmek için kurmuş olduğumuz Bitlis Star Nakliyatın 2. şubesi ile sizlere çok daha hızlı ve ekonomik hizmet vermeye geldik.

Bitlis ve ilçelerine, çevre illerine kadar rahatlıkla gün içerisinde hizmet verebilecek kapasitede en donanımlı araçlarımız ve yük asansörümüz ile Tatvan merkezli ofisimizden sonra Bitlis merkez ofisimiz ile taşımacılık işinizi rahatlıkla gerçekleştirebilmekteyiz.

Sizler de Bitlis STAR Nakliyat ailesine katılmak isterseniz veya taşınma ile ilgili görüş ve önerilerinizi sunmak isterseniz ofisimize uğrayabilirsiniz. Detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

bitlisevdeneve.com - '18 | Tüm görseller ve içerikler Bitlis evden eve nakliyat firmasına aittir. Bitlis'in en büyük taşımacılık firması olarak şehir içi ve şehirler arası taşımacılık hizmeti sunmaktayız.

5 Minare Mah. Ahmet Eren Bulv. (Kredi Yurtlar Kurumu karşısı) Öğretmenle Evi Altı Merkez/BİTLİS
Bitlis evden eve nakliyat