Hem Kaliteli Hem de Ekonomik Taşımacılık Firması Arıyorsanız Doğru Yerdesiniz.

Bitlis STAR Nakliyat, 1997 yılından bu yana Mersin’de evden eve nakliye alanında en iyi hizmeti veren firmamız şimdi 2. şubesiyle Bitlis’te...
Bitlis ev taşımacılığı ihtiyaçlarınız için geniş araç filomuz ve yük asansörlerimiz ile hem şehir içi hem de şehirler arası garantili nakliye sistemi ile kaliteli ve ekonomik hizmet sunmaktayız.
Müşteri Hizmetleri:
0507 740 71 13
Müşteri Hizmetleri:
0535 488 71 13

HİZMETLERİMİZ

Bitlis’te en iyi taşımacılığın garantisi veren STAR Asansörlü Taşımacılık ekibi olarak, Geniş ve donanımlı araç filomuzla tam zamanında ve kusursuz nakliye hizmeti veriyoruz. 25 kata kadar ulaşabilen asansörlü taşımacılık hizmeti ile Bitlis şehir içi ve şehirler arası nakliyat işlerinizde hem kaliteli hem de ekonomik çözümler sunmaktayız. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler.
Bitlis Asansörlü Taşımacılık
Asansörlü Taşımacılık
Asansörlü taşıma araçlarımızla artık yükünüzü daha güvenli ve daha hızlı şekilde gideceği yere ulaştırıyoruz.
Devamı
Bitlis Evden Eve Nakliye
Evden Eve Nakliye
Bitlis evden eve nakliye firması ihtiyaçlarınız için hem ekonomik hem de kaliteli hizmetimiz ile çözüm ortağınız oluyoruz.
Devamı
Paketleme ve Ambalaj
Pakletme ve Ambalaj
En kaliteli malzemeler ile eşyalarınızı aldığımız şekilde, tekrar montajını yaparak kullanıma hazır halde, teslim ediyoruz.
Devamı
Parça Eşya Taşımacılığı
Parça Yük Taşıma
İster şehir içi isterseniz şehirler arası eşyalarınızı parçalar halinde de taşımaktayız. Parça eşya taşımacılığı için her kapasitede araçlarımız mevcuttur.
Devamı
Bitlis'te Ofis ve İş Yeri Taşımacılığı
Ofis ve İş Yeri Nakliyesi
Bitlis'te Ofis, İş Yeri, Mağaza gibi çalışma alanları için özel taşıma ekibimiz ve araçlarımızla en iyi hizmeti biz veriyoruz.
Devamı
Bitlis Şehirler Arası Taşımacılık
Şehirler Arası Taşıma
Bitlis evden eve nakliye ile birlikte tüm ilçelerimize ve diğer illerimize de zamanında ve garantili olarak taşıma hizmeti sunabilmekteyiz.
Devamı
DİĞER HİZMETLERİMİZ İÇİN TIKLAYIN

NEDEN STAR TAŞIMACILIK?

Bitlis’te ilk asansörlü taşımacılık sistemini kullanan, Türkiye'nin en geniş araç filosuna sahip olan Bitlis Star Nakliyat, rakiplerinden çok daha uygun fiyatlara daha güvenli ve garantili taşımacılık hizmeti vermektedir. Dilediğiniz gün ve saatte isteğinize özel araç ve personelimizle birlikte hizmete her an hazır haldeyiz...
Bitlis Star Asansörlü taşımacılık olarak bizi seçmeniz için daha çok nedeniniz var. İsteğinize özel araçlarımız ve yük asansörlerimiz ile Bitlis'in en geniş araç filosuna sahip olan firmamız, sizler için en ekonomik evden ev etaşımacılık hizmetini vermektedir.
Her türlü nakliye ihtiyacınız için bizi arayabilirsiniz.

Sözleşme Yapıyoruz.

Bitlis'te Şehir içi ve şehirler arası tüm taşımacılık işleriniz için karşılıklı sözleşme yapıyoruz.

Garanti Veriyoruz.

Bitlis Star Nakliyat’ı tercih ederseniz hem fiyat hem de kalite olarak memnun kalacağınızı garanti ediyoruz.

Sigortalı Taşıyoruz.

Eşyalarınızı güvence altına almak için değerine göre nakliye sigortası yapıyoruz.

Bizden Haberler

bitlisevdeneve.com - '18 | Tüm görseller ve içerikler Bitlis evden eve nakliyat firmasına aittir. Bitlis'in en büyük taşımacılık firması olarak şehir içi ve şehirler arası taşımacılık hizmeti sunmaktayız.

5 Minare Mah. Ahmet Eren Bulv. (Kredi Yurtlar Kurumu karşısı) Öğretmenle Evi Altı Merkez/BİTLİS
Bitlis evden eve nakliyat